#громадськемісце «308 осіб травмовано та 33 людини загинули»: у Полтавській області з початку року поліція зафіксувала понад 1000 аварій #полтава #poltava

«308 осіб травмовано та 33 людини загинули»: у Полтавській області з початку року поліція зафіксувала понад 1000 аварій

18:00, Сьогодні

Надійне джерело

Фото: поліція Полтавщини

Фото: поліція Полтавщини

У поточному році в Полтавській області зареєстровано 1177 дорожньо-транспортних пригод, в яких 308 осіб травмовано та 33 людини загинули. 

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

«На Полтавщині поліцейські спостерігають збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, в яких загинули та травмувалися учасники дорожнього руху. Так, за 4 місяці в області сталося 1177 дорожньо-транспортних пригод, що на 10 % більше ніж за аналогічний період 2023 року. З них – 242 пригоди з потерпілими, в яких 308 осіб травмовано та 33 людини загинули. На жаль, у 17 ДТП травмовано 16 дітей та 2 – загинули», – про це каже Роман Ніколаєнко, начальник Управління превентивної діяльності поліції Полтавщини.

За аналітичними даними Управління превентивної діяльності поліції Полтавщини, найбільш поширеними видами ДТП в області є зіткнення, наїзд на перешкоду, наїзд на транспортний засіб, що стоїть, наїзд на пішохода та перекидання транспортного засобу. 

Найчастіше причинами ДТП є перевищення водіями встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів, порушення правил обгону та проїзду перехресть, а також неуважність за кермом. А до найтяжчих наслідків призводять ДТП за участю водіїв, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння.

«Упродовж чотирьох місяців в області ми зареєстрували 38 дорожньо-транспортних пригод, вчинених водіями у стані сп’яніння, з яких один  – зі смертельними наслідками» – зазначив  Ніколаєнко.

Нагадаємо, що на Полтавщині із початку року сталося понад 748 пожеж.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

ДЖЕРЕЛО