#громадськемісце У Гадячі відбулася церемонія нагородження переможців учнівських олімпіад та інтелектуальних конкурсів #полтава #poltava

У Гадячі відбулася церемонія нагородження переможців учнівських олімпіад та інтелектуальних конкурсів

Сьогодні, 15 травня, у Гадячі вручили нагороди переможцям обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів та інтелектуальних конкурсів Гадяцької громади “Зоряний Олімп-2024”.

Номінація “Лінгвістика”:

Дар’я Дубовик – учениця 4 класу Гадяцького опорного ліцею ім. Лесі Українки;

Вікторія Король – учениця 8 класу Гадяцького профільного ліцею ім. Т. Г. Шевченка;

Софія Гончаренко – учениця 9 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Дарʼя Торяник – учениця 10 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Софія Гунько – учениця 5 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Дарʼя Одинець – учениця 10 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Марія Наріжна – учениця 7 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Ілона Олешко – учениця 7 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Софія Височенко – учениця 10 класу Гадяцького ліцею Nº 2 імені Михайла Драгоманова;

Надія Войник – учениця 10 класу Гадяцького ліцею Nº 2 імені Михайла Драгоманова;

Анастасія Басараб – учениця 9 класу Гадяцького ліцею Nº 2 імені Михайла Драгоманова;

Поліна Федоренко – учениця 5 класу Гадяцького ліцею Nº 1 імені Олени Пчілки;

Софія Мінько – учениця 9 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Марина Хабенко – учениця 10 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Ілля Приходько – учень 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка 

Номінація «Історія і правознавство»:

Ілля Приходько – учень 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Софія Мінько – учениця 9 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Ярослава Гулий – учень 9 класу Гадяцького ліцею Nº 2 імені Михайла Драгоманова;

Гліб Губар – учень 9 класу Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки;

Дарія Ракочій – учениця 11 класу Гадяцького ліцею Nº 1 імені Олени Пчілки;

Анна Сушко – учениця 9 класу Гадяцького ліцею Nº 1 імені Олени Пчілки 

Номінація «Природничі дисципліни»:

Анна Луць – учениця 9 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Вікторія Король – учениця 8 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Іван Нагацький – учень 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Іван Набок – учень 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Денис Близнюк – учень 8 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Ярослав Кобрак – учень 10 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Дарʼя Дулич – учениця 8 класу Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки;

Артем Шулік – учень 9 класу Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки;

Гліб Губар – учень 9 класу Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки;

Вєроніка Зєнкова – учениця 10 класу Гадяцького ліцею Nº 3 імені Івана Виговського 

Ольга Дорогань – учениця 8 класу Гадяцького ліцею Nº 1 імені Олени Пчілки;

Олег Глухота – учень Гадяцького ліцею Nº 2 імені Михайла Драгоманова;

Богдан Мироненко – учень 11 класу Гадяцького ліцею Nº 2 імені Михайла Драгоманова;

Номінація «Математика, фізика»:

Олег Болгов – учень 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Ольга Чернега – учениця 9 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Ілля Приходько – учень 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Іван Набок – учень 10 класу Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка;

Богдан Дроботя – учень 7 класу Гадяцького ліцею Nº 1 імені Олени Пчілки;

Назар Момот – учень 5 класу Гадяцького ліцею Nº 1 імені Олени Пчілки;

Богдан Мироненко – учень 11 класу Гадяцького ліцею Nº 2 імені Михайла Драгоманова;

Номінація «Інформаційні технології, трудове навчання»:

Артем Ус – учень 10 класу Гадяцького ліцею Nº 1 імені Олени Пчілки;

Богдан Мироненко – учень 11 класу Гадяцького ліцею Nº 2 імені Михайла Драгоманова;

Олександр Ралко – учень 10 класу Гадяцького ліцею Nº 1 імені Олени Пчілки;.

Вікторія Глушко – чениця 10 класу Гадяцького ліцею Nº 1 імені Олени Пчілки;

Ярослав Гулий – учень Гадяцького ліцею Nº 2 імені Михайла Драгоманова.

Вітаємо юних інтелектуалів з нагородами та бажаємо нових перемог!

Запис У Гадячі відбулася церемонія нагородження переможців учнівських олімпіад та інтелектуальних конкурсів спершу з’явиться на Bazarmedia.

ДЖЕРЕЛО