#громадськемісце В народних образах та з речами захисників: у Полтаві презентували фотовиставку з матерями полеглих військових #полтава #poltava

В народних образах та з речами захисників: у Полтаві презентували фотовиставку з матерями полеглих військових

Виставка. Колаж: 0532.ua

Виставка. Колаж: 0532.ua

У вівторок, 14 травня, у палаці дозвілля «Листопад» відбулася презентація фотовиставки. На світлинах зображені 20 матерів полеглих військових. Вони є членами ГО «Сім’ї загиблих захисників Полтавщини». Експозицію приурочили до Дня матері. 

В народних образах та з речами захисників: у Полтаві презентували фотовиставку з матерями полеглих військових, фото-1
В народних образах та з речами захисників: у Полтаві презентували фотовиставку з матерями полеглих військових, фото-3

Робота над цим проєктом розпочалася у березні цього року. Починаючи з обговорення концепції, команда працювала над створенням образів для учасниць та відшукуванням відповідних локацій для фотозйомок.

Однією з організаторок проєкту, Юлією Рябухою, було сказано, що цей проєкт має на меті підтримати матерів полеглих захисників та розповісти про їх синів. Сама Юлія є дружиною полеглого захисника, старшого солдата 5 БТГр 81 окремої мобільної бригади Ковальова Івана Володимировича, який загинув в бою під час оборони міста Суми.

В народних образах та з речами захисників: у Полтаві презентували фотовиставку з матерями полеглих військових, фото-19

Символічні українські образи жінок стали головною темою цього проєкту. Ідею такого стилю запропонувала народна майстриня Наталя Свиридюк, яка має значний досвід у художніх українських образах. Варто зауважити, що запропоновані стилі підбиралися індивідуально для кожної матері з урахуванням їхніх особистих уподобань та значущих речей.

«Вони приходили на фотосесію з речами дітей, які мали для них особливе значення. У нас одна мама прийшла з іменною сокирою дитини, а інша – принесла рюкзак сина. Зрештою, кожен вніс максимальну частинку себе в цей проєкт», – продовжує жінка

В народних образах та з речами захисників: у Полтаві презентували фотовиставку з матерями полеглих військових, фото-21

У майбутньому ГО «Сім’ї загиблих захисників Полтавщини» разом зі своїми партнерами мають намір продовжувати популяризацію цього проєкту та звертати увагу на родини героїв, надаючи їм більше уваги й підтримки в суспільстві.

Нагадаємо, що у Полтаві відбулося спецпогашення марки до ювілею Панаса Мирного.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

ДЖЕРЕЛО